wtorek, 24 stycznia 2012

Blogbox, czyli blogerska inicjatywa pudełkowa

Blogowo - kosmetyczny świat oszalał na punkcie pudełek niespodzianek, czyli tak zwanych boxów. Blogerki spoza granic Polski mogą wybierać między kilkoma rodzajami pudełek, natomiast u nas pojawił się do tej pory tylko Kissbox - inicjatywa ciekawa, bo za opłatę w wysokości 25zł dostajemy pudełko zawierające pełnowymiarowe kosmetyki i próbki kosmetyków do testów. Wszystko pięknie, tylko realizacja trochę kuleje. Nie zamawiałam Kissboxów, ale z relacji kilku blogerek wiem, że zawartość pierwszego była niespecjalnie atrakcyjna. Przy drugim były problemy z zapisaniem się, a teraz już któryś raz przesuwany jest termin zapisów na trzecie pudełko.
Dlatego blogerki znużone czekaniem na rozwój sytuacji postanowiły wziąć sprawę w swoje ręce i tak powstał projekt Blogboxa :) Blogbox ma zawierać 3 pełnowymiarowe kosmetyki i dwie próbki, zamykać się w kwocie 40 zł i nie ma ilościowych ograniczeń - dostanie go każda osoba posiadająca bloga, która zechce włączyć się do zabawy, ponieważ każda z osób biorących udział w zabawie samodzielnie stworzy paczkę dla osoby wskazanej przez organizatorki i sama zostanie komuś wskazana. Więcej informacji znajdziecie na blogu Obsession, głównej organizatorki projektu. Bierzecie udział?

8 komentarzy:

 1. biorę! a raczej 'wchodzę w to!' :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też weszłam :) czekam od Obsession kogo obdaruję a ciekawa jestem kto obdaruje mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Inicjatywa świetna. Ja niestety nie mam kasy :( Musiałam wybulić 240zł za poprawkę :/ więc mimo, że bardzo bym chciała, to nie mam za co :(

  OdpowiedzUsuń
 4. super pomysł:) Alwe ja wyjeżdzam i z tego projektu będę musiała w tej edycji zrezygnowac:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie te boxy jakoś nie jarają :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń